>

Pakalpojumi

 

Mēs esam pieejami tad, kad esam Jums vajadzīgi

   

Arī jautājumos, kas skar pakalpojumus, pie Sto Jūs esat labās rokās. Ja ir runa par konkrētiem plānojuma un realizācijas problēmu risinājumiem, svarīgu palīdzību sniegs dažāda veida detalizētā dokumentācija. Pirmkārt jau pieminēšanas vērtas ir individuālās konsultācijas. Šajā ziņā Sto ir nepārspējams. Jūs varat būt droši, ka kādam no mūsu ekspertiem vienmēr būs laiks, lai atbildētu uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem. Jau sākot ar pašu būvdarbu sākumposmu Jūs varat saņemt atbalstu jautājumos, kas skar plānošanu un būvdarbu realizāciju, kā arī virkni specifisku detaļu. Tēmas - sākot no būvfizikas līdz pat apdares jautājumiem. Un, ja ir runa par izsmeļošu informāciju par atsevišķām sistēmu īpašībām vai praktiskiem padomiem mašīnu apstrādē, tad konsultants ir īstais cilvēks īstajā vietā. Jums tas nozīmē katrā laikā pēc pieprasījuma pieejamu lietpratīgu informāciju. Arī tad, ja būvdarbi ir jau pabeigti. Jo mēs, pats par sevi saprotams, labprāt konsultējam arī visos citos ar būvniecību saistītos jautājumos.

 

Ja Jūs vēlaties uzzināt par mums ko vairāk, vienkārši zvaniet:

 

Tālrunis: +371 67 29 99 58

 

Mēs priecāsimies par Jūsu zvaniem.

StoDesign

StoColor Sistēma

[ark] Sto žurnāls

Tehniskais atbalsts

StoViewer

Interaktīva Sto materiālu virsmu datu bāze kasļauj aplūkot vairāk kā 300 Sto produktu apdares virsmas, mainot apgaismojuma intensitāti un leņķi

 

 

►Lasīt tālāk...

Lai optimizētu mūsu vietnes darbību un spētu pastāvīgi uzlabot to, mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkfailus. Vairāk informācijas.