StoColor Sistēma

 

Arhitektoniski pareizs krāsu plānojums nav nejaušība, to veidojot jāvadās pēc īpašiem likumiem. Ar jauno StoColor sistēmu ceļojums pa gandrīz bezgalīgo krāsu pasauli kļūst par gājienu uz drošu mērķi – smalki niansētu krāsu koncepciju ar augstām estētiskajām prasībām.

 

Sistēmas daudzveidīgums

 

            Jaunā StoColor sistēma ir vienreizējs krāsu plānojuma instruments. Pavisam kopā tajā ietilpst 800 krāsu toņi, kas veido drošu pamatu radošām un uz nākotni orientētām krāsu koncepcijām.

 

            Tā vietā, lai sekotu stingrai krāsu metrikas loģikai, StoColor sistēma atbilst cilvēka kāsu uztverei. Tā primāri bāzējas uz dzelteno, oranžo, sarkano, violeto, zilo un zaļo krāsu. Šiem sešiem krāsu diapazoniem sajaucoties ir atvasināti īstie 24 bāzes toņi, kas tad arī veido 24-daļīgo krāsu toņu apli.

Katram bāzes tonim ir pakārtotas piecas krāsu toņu rindas, kas ievēro līdzīgu krāsu toņu trijstūra principu. Līdz ar to StoColor sistēma ir ļoti funkcionāla – tā orientējas uz krāsu estētikas nozīmīgumu būvniecībā. 

 

 

 

Krāsu toņu vēdeklis

 

Klasisks plānotāju un apdares meistaru darba instruments. Visi krāsu toņi ir sakārtoti pēc sešiem krāsu toņu uztveres diapazoniem, kas atvieglo orientēšanos. 

 

 

 

Krāsu toņu portfelis

 

Piemērots profesionālai lietošanai plānotājiem. Visi sistēmas krāsu toņi ir izvietoti sešos ērti lietojamos krāsu toņu vēdekļos. Kā papildinājums katram vēdeklim ir pelēko toņu rinda, ko attēlo uz lapām tieši tāpat, kā pārējos krāsu toņus. Visi vēdekļi ir salikti stabilā portfelī ar rokturi.

 

 

 

Krāsu toņu paraugu soma

 

Īpaši piemērota kolāžām vai krāsu plānojumam lieliem laukumiem ir 800 atsevišķo krāsu toņu DIN A5 formāta lapu soma. Ja nav nepieciešams pilns paraugu komplekts, tad iespējams pasūtīt atsevišķas krāsu toņu lapas.

 

 

 

 

 

 

StoColor Metallic krāsu toņu vēdeklis

 

Krāsu kolekcija ar metālisku spīdumu gludu un raupju virsmu veidošanai interjeram un fasādei. Ietver 60 dažādus krāsu toņus un paraugus uz reālām apakšvirsmām.

   
   
   
   
   
   

 

Sazinieties ar Sto

 

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par Sto produktiem un pakalpojumiem.

 

Zvaniet: 67 29 99 58

 

►Kontaktu forma

Lai optimizētu mūsu vietnes darbību un spētu pastāvīgi uzlabot to, mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkfailus. Vairāk informācijas.