Filozofija

Cienījamie partneri, dārgais lasītāj,


Katram no mums, ir svarīgi zināt, ko mūsu uzņēmums nozīmē, un ko mēs vēlamies sasniegt. Šī sadaļa apraksta mūsu identitāti, nosaka mūsu veiksmes faktorus un atspoguļo mūsu nākotnes plānus.

Mūsu panākumu pamatā ir daudzi faktori. Tie ietver mūsu neatkarību, pārskatāmu korporatīvo struktūru un mūsu tirgus orientāciju. Sto darbojas visā pasaulē un ir cieši saistīts ar saviem meitas un sadarbības patrneru uzņēmumiem. Tādējādi, pāri robežām sadarbības dzīvoja pie Sto kultūru.

Kā pieņemts ģimenē mēs koncentrējamies uz ilgtermiņa panākumiem. Tie ir balstīti uz ilgtspējīgu produktu kvalitāti un ilgtspējīgu ražošanu.
Mūsu decentralizēta pieeja ir vērsta uz personīgā kontakta saglabāšanu ar saviem tirgus partneriem un elasīgu sadarbību.  Tieši jūs- sadarbības partneri esat mūsu panākumu atslēga.

No šīs pamatnostādnes, mēs pastāvam uz mūsu vērtībām, kuras ir balstītas uz uzņēmuma darbības vīziju un misiju. Mēs apzināmies savu veiksmes faktorus, tie nepārtraukti paplašinās - šodien un rīt, lai sasniegtu vienu mērķi: Buvēt ar sirdsapziņu.

Sirsnīgi 

Jūsu,

Jochen Stotmeister

Valdes priekšsēdētājs

Lai optimizētu mūsu vietnes darbību un spētu pastāvīgi uzlabot to, mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkfailus. Vairāk informācijas.