Sto grupa

Apskatīt pilnā izmērā

Apskatīt pilnā izmērā

 

Patstāvīgi aktīvie un ārkārtīgi darbīgie meitas uzņēmumi un akciju sabiedrības attīstoties arvien tālāk rada inovāciju tīklu, no kā gūst labumu visa Sto grupa kopumā.

 

Internā sinerģijā veidojas jaunas, visaptverošas pakalpojumu paketes, ar kuru palīdzību pieaug Sto kompetence. Jo katrā objektā zināšanas par atsevišķām lietām tomēr saplūst kopā – vai tie būtu estētiski, funkcionāli vai ekonomiski problēmu risinājumi. 

 

 

Sto SE & Co. KGaA

Centrālais, kā arī galvenais darbības kompetentā tīkla balsts ir pats Sto AG ar saviem meitas uzņēmumiem un tirdzniecības partneriem, kas darbojas visā pasaulē. Sto AG pārziņā ir lielākā daļa Sto grupas produktu paletes, ko veido fasādes siltumizolācijas sistēmas un iekš- un ārdarbu apdares materiāli (krāsas un apmetumi).

 
 

 

StoCretec GmbH

StoCretec GmbH koncentrējas uz plašo betona aizsardzības un remonta jomu. Šī meitas uzņēmuma blakus    speciālizācija ir industriālo un auto novietņu grīdas segumu sistēmas.

stocretec.de

 

StoVerotec GmbH

Pārbaudītas piekaramās un jauktās fasāžu sistēmas, akustiskās sistēmas un dekoratīvie profili iekš- un ārdarbiem– tas viss aptver StoVerotec GmbH darbību.

 
 

Innolation GmbH

Siltināšanas materiālu ražotne.

 
 

VeroStone GmbH

Dabīgā akmens fasādes, ventilējamas fasādes, palodzesm, grīdas segumiem.

vero-stone.de

 

 

Südwest

Lakas, krāsas, koksnes aizsargpārklājumi un instru menti.

suedwest.de

 

 

 

          

 

                       

 

 

 

 

Lai optimizētu mūsu vietnes darbību un spētu pastāvīgi uzlabot to, mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkfailus. Vairāk informācijas.